Stel cookie voorkeur in

Ons team

Annemiek van Gaal

Leerkracht groep 4b

donderdag en vrijdag

annemiek.van.gaal@kcdehobbit.nl

Caroline van de Koppel

Leerkracht groep 6a

maandag, dinsdag, woensdag en donderdag (ib)

caroline.van.de.koppel@kcdehobbit.nl

Intern begeleider, gedragsspecialist

Christa Heuvelmans

Leerkracht groep 7b en groep 8

maandag, dinsdag, vrijdag

christa.heuvelmans@kcdehobbit.nl

Dennis van de Sande

Leerkracht groep 1/2b

maandag t/m vrijdag

dennis.van.de.sande@kcdehobbit.nl

Eefke van den Heuvel

Leerkracht groep 5b

maandag, dinsdag en woensdag

eefke.van.den.heuvel@kcdehobbit.nl

Emmy van der Veen

Leerkracht Groep 3a

maandag t/m donderdag

emmy.van.der.veen@kcdehobbit.nl

Esther Soeterbroek

administratief medewerkster

maandag en donderdag

esther.soeterbroek@kcdehobbit.nl

Eva van Baast

Leerkracht groep 1/2a en groep 1/2d

woensdag t/m vrijdag

eva.van.baast@kcdehobbit.nl

Heleen Zijderveld

Leerkrachtondersteuner

dinsdag, woensdag en donderdag

heleen.zijderveld@kcdehobbit.nl

Henrike Dekkers

Leerkracht groep 5a

dinsdag, woensdag en vrijdag

henrike.dekkers@kcdehobbit.nl

specialist hoogbegaafdheid

Ingrid van der Westen

Onderwijsassistente

woensdag t/m vrijdag

ingrid.van.der.westen@kcdehobbit.nl

Iris Broeren

Vakleerkracht gym groep 3 t/m 8

maandag, woensdag en vrijdag

iris.broeren@kcdehobbit.nl

Irma Kurvers

Leerkracht groep 8

maandag t/m donderdag

irma.kurvers@kcdehobbit.nl

Janneke de Krom

Leerkracht groep 4a

maandag en dinsdag

janneke.de.krom@kcdehobbit.nl

Judith Ariëns

Leerkracht groep 5b

woendag t/m vrijdag

judith.ariens@kcdehobbit.nl

Kelly Aarts

Leerkracht groep 1/2a

maandag t/m woensdag

kelly.aarts@kcdehobbit.nl

specialist jonge kind

Loes de Koning

Leerkracht groep 6b

maandag, donderdag en vrijdag

loes.de.koning@kcdehobbit.nl

Louise Bevan

Leerkracht groep 4a

woensdag t/m vrijdag

louise.bevan@kcdehobbit.nl

specialist Engels

Maaike Smits

Leerkracht groep 3b

dinsdag t/m vrijdag

maaike.smits@kcdehobbit.nl

Maarten Coppens

Leerkracht groep 7a

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

maarten.coppens@kcdehobbit.nl

Maartje Beljaars

Leerkracht groep 7b

 dinsdag t/m vrijdag

maartje.beljaars@kcdehobbit.nl

Marian Ostendorf

leerkracht groep 4b

maandag t/m woensdag

marian.ostendorf@kcdehobbit.nl

specialist rekenen

Marie-José Pennings

Leerkracht groep 6a

woensdag t/m vrijdag

marie-jose.pennings@kcdehobbit.nl

teamleider bovenbouw, specialist lezen

Nanda Ebregt

Leerkracht groep 1/2c

maandag t/m vrijdag

nanda.ebregt@kcdehobbit.nl

Nena Heesakkers

Leerkracht groep 1/2d

maandag t/m vrijdag

nena.heesakkers@kcdehobbit.nl

teamleider onderbouw

Noortje Floris

Leerkracht groep 3a en groep 3b

maandag groep 3b, dinsdag (ib), woensdag (ib) en vrijdag groep 3a

noortje.floris@kcdehobbit.nl

intern begeleider, gedragsspecialist

Renske van Kilsdonk

Vakleerkracht gym groep 3 t/m 8

maandag, woensdag en vrijdag

renske.van.kilsdonk@kcdehobbit.nl

Riekie van Pinxteren

Leerkracht groep 6b

dinsdag, woensdag, donderdag 

riekie.van.pinxteren@kcdehobbit.nl

Rob Voogt

Interim Directeur

maandag, woensdag, donderdag of vrijdag

directie@kcdehobbit.nl

Stephanie van der Donk

Onderwijsassistente

 maandag en dinsdag

stephanie.van.der.donk@kcdehobbit.nl

Stephanie van Grevengoed

Groep 5a

maandag, dinsdag en donderdag

stephanie.van.grevengoed@kcdehobbit.nl