Stel cookie voorkeur in

Ons team

Annemiek van Gaal

Leerkracht groep 4

donderdag en vrijdag

annemiek.van.gaal@kcdehobbit.nl

Caroline van de Koppel

Leerkracht groep 4

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag(ib) en vrijdag(ib). 

caroline.van.de.koppel@kcdehobbit.nl

Intern begeleider, gedragsspecialist

Christa Heuvelmans

Leerkracht groep 7 en groep 8

maandag, dinsdag, (donderdag) vrijdag

christa.heuvelmans@kcdehobbit.nl

Dennis van de Sande

Leerkracht groep 1/2b

Alle werkdagen

dennis.van.de.sande@kcdehobbit.nl

Eefke van den Heuvel

Leerkracht groep 6b

maandag, dinsdagochtend (rt), woensdag

eefke.van.den.heuvel@kcdehobbit.nl

Emmy van der Veen

Leerkracht Groep 3

maandag t/m donderdag

emmy.van.der.veen@kcdehobbit.nl

Esther Soeterbroek

administratief medewerkster

maandag en donderdag

esther.soeterbroek@kcdehobbit.nl

Heleen Zijderveld

Leerkrachtondersteuner

maandag, dinsdag en donderdag

heleen.zijderveld@kcdehobbit.nl

Henrike Dekkers

Leerkracht groep 5b

Alle werkdagen

henrike.dekkers@kcdehobbit.nl

specialist hoogbegaafdheid

Ingrid van der Westen

Onderwijsassistente

woensdag t/m vrijdag

ingrid.van.der.westen@kcdehobbit.nl

Irma Kurvers

Leerkracht groep 8

Maandag t/m donderdag

irma.kurvers@kcdehobbit.nl

Janneke de Krom

Leerkracht groep 5a

maandag, dinsdag en woensdag.

janneke.de.krom@kcdehobbit.nl

Kelly Aarts

Leerkracht groep 1/2a

Maandag t/m woensdag

kelly.delmee@kcdehobbit.nl

specialist jonge kind

Loes de Koning

Leerkracht groep 6b en vakleerkracht gym

maandag t/m vrijdag

loes.de.koning@kcdehobbit.nl

Louise Bevan

Leerkracht groep 5a

woensdag, donderdag en vrijdag

louise.bevan@kcdehobbit.nl

specialist Engels

Lucy Koehorst

Leerkracht groep 1-2 a

woensdag, donderdag en vrijdag

lucy.koehorst@kcdehobbit.nl

Maarten Coppens

Leerkracht groep 6a

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

maarten.coppens@kcdehobbit.nl

teamleider bovenbouw

Maartje Beljaars

Leerkracht groep 7

 dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

maartje.beljaars@kcdehobbit.nl

Marian Ostendorf

leerkracht groep 3/4

maandag, dinsdag en woensdag.

marian.ostendorf@kcdehobbit.nl

rekenspecialist

Marie-José Pennings

Leerkracht groep 3/4

woensdag, donderdag en vrijdag

marie-jose.pennings@kcdehobbit.nl

teamleider onderbouw, specialist lezen

Mary-Ann van Hoof

Directeur

 maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

directie@kcdehobbit.nl

Nanda Ebregt

Leerkracht groep 1/2c

dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag

nanda.ebregt@kcdehobbit.nl

Noortje Floris

Leerkracht groep 3 en 1/2c

maandag groep 1/2c, dinsdag, woensdag (IB) en vrijdag groep 3

noortje.floris@kcdehobbit.nl

intern begeleider, gedragsspecialist

Riekie van Pinxteren

Leerkracht groep 6a

dinsdag, woensdag, donderdag 

riekie.van.pinxteren@kcdehobbit.nl

Stephanie van der Donk

Onderwijsassistente

 maandag en dinsdag

stephanie.van.der.donk@kcdehobbit.nl